Wydawca treści Wydawca treści

sprzedaż sadzonek

CENNIK SADZONEK

Nadleśnictwo Waliły w 2024 roku oferuje do sprzedaży sadzonki :

Artykuł

Symbol produkcyjny

Cena netto
zł/tys. szt

Cena brutto
zł/tys. szt

Brzoza Brodawkowata BRZ 1.5/0 482,69 521,30
Brzoza Brodawkowata BRZ 2/0 435,54 470,38
Dąb Szpułkowy DB 2/0 860,84 929,71
Świerk Pospolity SW3/0 417,26 450,64
 

Sprzedaż sadzonek – Szkółka Gospodarcza Lipnik

Szkółkarz Emilia Matulewicz 508 011 615

 

SPRZEDAŻ DETALICZNA:

Tryb postępowania:

  1. Klient zainteresowany zakupem detalicznym kontaktuje się telefonicznie z osobą zajmująca się sprzedażą:

- leśniczym Emilią Matulewicz, tel. 508 011 615.

- sprzedaż bezpośrednio na szkółce prowadzona jest metodą bezgotówkową (karta płatnicza)

  1. W przypadku sprzedaży na fakturę, po uzgodnieniu ilości i rodzaju sadzonek, leśniczy przekazuje telefonicznie dane dotyczące zakupu do osoby zajmującej się sprzedażą sadzonek w biurze Nadleśnictwa.
  2. Klient otrzymuje informację telefoniczną o kwocie do zapłaty.

Należności są przyjmowane jedynie bezgotówkowo w formie przelewu na rachunek bankowy Nadleśnictwa Waliły:

- BNP Paribas S.A. O/ Białystok 44 2030 0045 1110 0000 0072 8850;

- BS Białystok O/Gródek 49 8060 0004 0390 0651 2000 0010.
 

Tytuł przelewu: za sadzonki, imię i nazwisko oraz adres kupującego sadzonki. Za dzień dokonania zapłaty uznaje się datę wpływu środków na rachunek bankowy Nadleśnictwa Waliły.

  1. Nadleśnictwo wystawia fakturę tradycyjną której odbiór następuje po uzgodnieniu z leśniczym lub elektroniczną (przesyłana na wskazany adres e-mail).

Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Mobilizacja Straży Leśnej

Mobilizacja Straży Leśnej

Lasy Państwowe ogłosiły mobilizację Straży Leśnej. Leśni funkcjonariusze z całej Polski wesprą Straż Graniczną, Policję i żołnierzy Wojska Polskiego na granicy z Białorusią. Lasy Państwowe przekażą także polskim służbom chroniącym granicę drewno na opał i do budowy tymczasowej infrastruktury polowej.

- Leśnicy i funkcjonariusze Straży Leśnej z regionów przygranicznych pomagają polskim służbom od początku kryzysu migracyjnego. Doskonale znają teren, zwłaszcza trudnodostępne leśne ostępy. Niestety, sytuacja się zaostrzyła, dlatego podjąłem decyzję o mobilizacji Straży Leśnej w całej Polsce i skierowaniu części funkcjonariuszy na granicę z Białorusią, by pomóc bronić nasz kraj – powiedział p.o. dyrektora generalnego Lasów Państwowych Józef Kubica.

Decyzja zapadła po konsultacji z wiceministrem klimatu i środowiska Edwardem Siarką, pełnomocnikiem rządu ds. leśnictwa i łowiectwa.

- Obrona polskich granic to nasz obowiązek. Czas próby dla każdego z nas. Ojczyzna zawsze mogła liczyć na leśników. Dzisiaj też jej nie zawiedziemy – podkreślił wiceminister Edward Siarka. 

Funkcjonariusze Straży Leśnej z nadleśnictw w całej Polsce zostaną skierowani do jednostek nadgranicznych. W porozumieniu z dowództwem Wojska Polskiego, Straży Granicznej i Policji będą wspomagać polskie służby mundurowe w kontrolowaniu granicy. Strażnicy leśni dysponują odpowiednim doświadczeniem, sprzętem obronnym i pojazdami.

Dyrektor Józef Kubica podjął także decyzję o przekazaniu wojsku drewna, które będzie wykorzystane do budowy infrastruktury polowej, m.in. platform obserwacyjnych, a także jako opał w polowych obozach, gdzie zgromadzone są nasze siły obronne.